Haberler

Taşındık

Geçtiğimiz yıl Eczacıbaşı-Lincoln Elektrik bünyesine katılan SYS Robot Teknolojileri, mevcut üretim imkânlarını iyileştirmek için Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni yerine taşındı.

Detaylı Bilgi »


Robotları Kiralar Gibi Satın Alın

Artık robotik ekipmanlar için ciddi yatırımlar yapmanıza gerek kalmadan, bu sistemleri kiralayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi »


Robotik Lazer Sertleştirme Sistemi Ar-Ge’si Tamamlandı

Yeni robotik sertleştirme sisteminde malzeme yüzeyine lazer ışını gönderilerek istenilen derinlik ve genişlikte bölge sertleştirilebiliyor.

Detaylı Bilgi »


Robot Yatırımları Zirvesi'ndeyiz

Üretiminde robot kullanmak isteyen yatırımcılarla 21-22 Ekim 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan Robot Yatırımları Zirvesi'nde bir araya geliyoruz.

Detaylı Bilgi »


YTÜROK Öğrencileri Fabrikamızda

Askaynak Automation olarak Mart ayında gerçekleşen ve ana sponsoru olduğumuz Yıldız Savaşları Robot Yarışması organizatörü YTÜROK öğrencilerini fabrikamızda ağırladık.

Detaylı Bilgi »


2. Robot Yatırımları Zirvesi'ndeyiz

Üretiminde robot kullanmak isteyen yatırımcılarla 29-30 Eylül ve 01 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Robot Yatırımları Zirvesi'nde bir araya geliyoruz.

Detaylı Bilgi »


Türkiye’nin Endüstri 4.0 Platformu İş Ortağıyız

Endüstri 4.0 platformunda Türkiye’nin önde gelen otomasyon ve robot sistemleri firmalarının bir araya gelerek oluşturdukları bir platformdur.

Detaylı Bilgi »


WIN EURASIA Metalworking Fuarı’ndayız

09-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan WIN EURASIA Metalworking Fuarı’ndayız.

Detaylı Bilgi »


Askaynak Automation ve VitrA'dan İşbirliği

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak olarak, Vitrifiye sektöründe faaliyet gösteren topluluk kuruluşumuz Eczacıbaşı Yapı Gereçleri (EYAP) ile önemli bir projeye imza atıyor.

Detaylı Bilgi »


Robotik otomasyon ve Endüstri 4.0’a odaklanan Askaynak, stratejisini geleceğin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyor

Geliştirdiği ürünlerle kaynak sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen, kaynak sektörünün lider kuruluşu Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, ihracat ve Ar-Ge çalışmalarındaki başarısının yanı sıra, Askaynak Automation markasıyla çözümler sunduğu robotik ve mekanik otomasyon sistemleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Detaylı Bilgi »Hemen Teklif Al