Basın Bültenleri

Eczacıbaşı – Lincoln Electric Askaynak, Tozaltı 360° konseptiyle kaynak işlemlerini hızlandırıyor.

40 yılı aşkın süredir kaynak sektörüne öncülük eden Askaynak, Tozaltı 360° konseptiyle kullanıcılara kompile tozaltı kaynağı çözümleri sunuyor. Askaynak ve Lincoln Electric’in 70 yılı aşkın tecrübesiyle üretilen tozaltı kaynak makineleri, kaynak tozları, kaynak telleri ve Askaynak markalı tozaltı otomasyon sistemleri, son kullanıcılara kaliteli ve verimli bir kaynak tecrübesi sunuyor. Kaynaklı imalat maliyetlerini azaltarak, son kullanıcıların rekabetçiliğini artırıyor.

Detaylı Bilgi »


Askaynak Automation, 2. Robot Yatırımları Zirvesine Çıkarma Yapıyor!

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nin ikincisi 29 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında WOW İstanbul Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’ın, Askaynak Automation markasıyla katılacağı etkinlikte, sektörün profesyonelleri ve yatırımcılar bir araya gelecek.

Detaylı Bilgi »


Askaynak Automation, 2. Robot Yatırımları Zirvesine Çıkarma Yaptı!

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi 29 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında WOW İstanbul Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’ın, Askaynak Automation markasıyla katıldığı etkinlikte, sektörün profesyonelleri ve yatırımcılar bir araya geldi.

Detaylı Bilgi »


Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, WIN EURASIA Metalworking Fuarı’na Damgasını Vuracak!

Tüm metal işleme zincirini tek bir çatı altında sunan Avrasya'nın en önemli imalat sanayisi buluşması olan "WIN EURASIA Metalworking Fuarı”, 09-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

Detaylı Bilgi »


Askaynak Desko Leasing ile 1 Yıl %0 Faiz

Türkiye’de son günlerde konut kredisi, inşaat ve beyaz eşya alanları başta olmak üzere farklı noktalarda yapılan faiz ve vergi indirimleri gündemdeki yerini koruyor. Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak da Askaynak Automation ile hem üretim sektörüne hem de ekonomiye katkı sağlamak odağında robotik otomasyon sistemleri yatırımı yapmak isteyen işletmelere Askaynak Desko Leasing ile 12 aya kadar %0 faiz imkanı sunmaya başladığını açıkladı.

Detaylı Bilgi »


Askaynak Automation’dan İTÜ Robot Olimpiyatları’na Destek

İstanbul Teknik Üniversitesi Robot Olimpiyatları 6 -8 Nisan tarihleri arasında İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Kaynak sektörünün lider kuruluşu Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’ın robotik sistemlerde uzman markası Askaynak Automation, robotik alanında çalışmalar yapan öğrencileri, akademisyenleri ve endüstri temsilcilerini bir araya getirecek olan İTÜ Robot Olimpiyatları’na destek veriyor.

Detaylı Bilgi »


Askaynak Automation Dijital 2.0’a Katıldı

Yılın en önemli robot etkinliği olan Dijital 2.0, 25 Mayıs 2017 tarihinde Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) Fulya’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Askaynak Automation markasıyla katıldı.

Detaylı Bilgi »


Düzgün Tasarlanmış Kaynak Fikstürü, Otomasyonun Kalbidir

Robotik otomasyon süreçlerinde, yapılacak işlem ne olursa olsun sistemin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için işlem yapılacak parçaların sürekli aynı pozisyonlarda olması gerekiyor.

Detaylı Bilgi »Hemen Teklif Al