WIN EURASIA Metalworking Fuarı’ndayız

ÜCRETSİZ DAVETİYENİZİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak olarak 09-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan WIN EURASIA Metalworking Fuarı’nda, hem Askaynak Automation markasıyla hem de Askaynak ve Lincoln Electric markalı yenilikçi ürünlerimizle yer alıyoruz.

Lider olduğu sektörde geleceğe yön veren Askaynak Automation, kalitesi ile fark yaratan otomasyon sistemlerini standımızda sergilerken, Askaynak ve Lincoln Electric markalı birbirinden yenilikçi kaynak makinelerimizi ve VRTEX® 360 ve VRTEX® Mobile Kaynak Eğitim Simülatörlerimizi de ziyaretçilerimizim beğenisine sunuyoruz. 

Fuar ile ilgili değerlendirmede de bulunan Genel Müdürümüz Ahmet Sevük, “Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak olarak WIN EURASIA Metalworking Fuarı’nda yenilikçi ürünlerimiz ile fark yaratmayı hedefliyoruz. İleri teknolojimiz, Ar-Ge gücümüz ve yenilikçi ürünlerimiz sayesinde fuarda en fazla ilgi çeken şirketlerden biri olacağız. WIN EURASIA Metalworking Fuarı gibi platformların sektörümüzün geleceği ve gelişimi adına önemli katkılar sağladığına inanıyoruz” dedi.

Etkinlik web sitesi: http://www.win-metalworking.com/tr


Hemen Teklif Al