Robotları Kiralar Gibi Satın Alın

Askaynak'ın, Grenke işbirliği ile başlattığı ,kaynak sektörü için oldukça yenilikçi bir yaklaşımla , operasyonel kiralama hizmeti sayesinde aylık küçük ödemelerle otomasyon sistemi sahibi olunabilecek.

Artık robotik ekipmanlar için ciddi yatırımlar yapmanıza gerek kalmadan, bu sistemleri kiralayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 12-48 aylık süreler için verdiğimiz kiralama hizmeti boyunca sistemi dilediğiniz gibi kullanarak, dönem sonunda sisteme tamamen sahip olabileceksiniz.

DESKO; şirketini büyütmek, kaynak makinelerini ve ilgili ekipmanlarını yenilemek isteyen küçük ve orta büyüklükteki işletmelere destek olmak amacıyla Askaynak’ın sunduğu avantajlarla dolu operasyonel kiralama hizmetidir.

DESKO ile ASKAYNAK kaynak makinelerini ve ekipmanlarını kiralama dönemi bittiğinde küçük bir ödemeyle satın alabilirsiniz

DESKO İLE ÜRÜNLER KENDİNİ AMORTİ EDER.

15 aydan 54 aya kadar vade imkanı ile ödeme kolaylığı sunan DESKO ile yaptığınız ödemeleri gider olarak gösterebilirsiniz. Hem iş kapasitesiyle hem de tasarruflu enerji tüketimiyle şirketinizi en baştan kara geçirecek olan ASKAYNAK ürünleri size sağladığı avantajlarla kendini amorti eder. Size kazanmak kalır.

SERMAYENİZ KASANIZDA KALSIN,KAZANCINIZ ARTSIN!

DESKO, kasanızda kalan sermayenizle farklı yatırımlar yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, çok fonksiyonlu ve güçlü makinelerle şirketinizdeki çalışan sayısını azaltabilir. birkaç kişinin yapacağı işi bir makine ile gerçekleştirebilirsiniz. Hem zamandan, hem de üretimden daha çok kar edersiniz.

DESKO HER YÖNDEN KARLI VE KAZANÇLI!

DESKO; kaynak makinelerini ve ekipmanlarını yenilemek ve iş potansiyelini büyütmek isteyen KOBİ’lerin işini kolaylaştırır, masraflarını azaltır. Hem mali yük olmaz, hem de karlılığı artırmak avantajlar sunar.

DESKO NEDEN LEASING’DEN DAHA AVANTAJLI?

DESKO

BANKA LEASİNG

DESKO sizden sadece bir kereye mahsus 150 TL dosya masrafı talep eder. Sonraki işlemleriniz için tekrar dosya masrafı istemez.

LEASING, her işlemde 1000 USD/EURO arası dosya masrafı ister. Her işlemde 2000 TL’ye yakın noter masrafına neden olur.

DESKO, eğer şirketinizin sigortası varsa ürünlerinizi sigortalamanızı istemez.

LEASING, her işlem için kendi şirket gruplarından veya anlaşmalı oldukları sigorta şirketlerinden sigorta yaptırmanızı şart koşar.

DESKO, yaptığınız kiralama bedelini her ay size fatura eder. Böylece kirayı gider olarak göstermenizi sağlar. Amortisman ayırmanıza gerek kalmaz. Yükünüzü azaltır.

LEASING, her ay anapara ve faiz olarak fatura keser. Leasing ile aldığınız ürün şirketinizin aktifinde gözükür. Amortisman ayrılmasına neden olur, yük olur.

Alacağınız DESKO 20.000 TL veya üzerinde ise onay süresi normal koşullarda 2 gündür.

20.000 TL’nin altındaki DESKO alımlarınızda şirketinizin 1 yıl boyunca aktif olması yeterlidir. Ciro kaydı istenmez.

LEASING onay süresi 3-4 gündür.

5000 TL - 150.000 TL arasındaki yatırımlarınızda DESKO’dan karlısı yok.

LEASING en az 50.000 TL ve üzerindeki yatırımlara olanak tanıyor.

DESKO, kredi limitinizi ve puanınızı etkilemez.

LEASING kredi limitinize ve puanınıza etki eder.


Hemen Teklif Al